FILM GRUPA TO RODZINNA FIRMA DZIAŁAJĄCA NA RYNKU OD 2011 roku. JESTEŚMY GRUPĄ KREATYWNĄ I ZESPOŁEM PRODUKCYJNYM W JEDNYM. NA SWOIM KONCIE POSIADAMY SETKI PRODUKCJI FILMOWYCH I ZDJĘCIOWYCH PRZEPROWADZONYCH NA CAŁYM ŚWIECIE. DO TEJ PORY ZAUFAŁO NAM PONAD 40 FIRM, M.IN. LODY KORAL, FUJIFILM, UNIVERSAL MUSIC POLSKA, OCHNIK, ORLEN CZY LPP. FILM FABULARNY „SOLACE”, WEDŁUG SCENARIUSZA I W REŻYSERII WOJTKA WOJTCZAKA, ZOSTAŁ OFICJALNIE WYBRANY PRZEZ TAKIE FESTIWALE FILMOWE JAK YOUTH AND FILM, GOLDEN BRIDGE, VIFF VIENNA I LOS ANGELES CINE FEST.

PRODUKUJEMY FILMY, REKLAMY TV I SESJE ZDJĘCIOWE OD A DO Z.
PISZEMY SCENARIUSZE, REŻYSERUJEMY, DBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ NA WSZYSTKICH ETAPACH PRODUKCJI.


NASZ TEAM:

WOJCIECH WOJTCZAK- Z WYKSZTAŁCENIA PSYCHOLOG, JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH POLSKICH FOTOGRAFÓW. W SWOJEJ KARIERZE PRACOWAŁ DLA NAJWIĘKSZYCH POLSKICH I ZAGRANICZYCH FIRM, WYDAWNICTW PRASOWYCH, DLA KTÓRYCH FOTOGRAFOWAŁ ZNANYCH POLSKICH CELEBRYTÓW I AKTORÓW, A TAKŻE WYREŻYSEROWAŁ WIELE SPOTÓW REKLAMOWYCH. AUTOR SCENARIUSZY 4 FILMÓW FABULARNYCH I PONAD 30 REKLAM TELEWIZYJNYCH. JEST TAKŻE AUTOREM ZDJĘĆ DO ZWYCIĘSKIEJ KAMPANII PREZYDENCKIEJ ŚP. PREZYDENTA PROFESORA LECHA KACZYŃSKIEGO.

ALEKSANDRA MATYSZKOWICZ- Z ZAMIŁOWANIA FOTOGRAFKA PORTRETOWA I MODOWA, Z WYKSZTAŁCENIA PRODUCENTKA FILMOWA I HISTORYK SZTUKI. NA SWOIM KONCIE MA KAMPANIE DLA TAKICH MAREK JAK ORANGE, KORAL, GATTA, SONY MUSIC, CATERINA. W LATACH 2016-2019 WSPÓŁPRACOWAŁA Z KANCELARIĄ PREZYDENTA RP, GDZIE BYŁA ODPOWIEDZIALNA ZA OPRACOWYWANIE KONCEPCJI I KOMPLEKSOWĄ PRODUKCJĘ FILMÓW Z UDZIAŁEM PREZYDENTA RP, A TAKŻE WIELU INNYCH KLIPÓW PROMOCYJNYCH, DOKUMENTALNYCH CZY WIZERUNKOWYCH.

WOJTEK JAROSŁAW WOJTCZAK- WSPÓŁPRODUCENT I OPERATOR FILMOWY, AUTOR ZDJĘĆ KILKUDZIESIĘCIU SPOTÓW TV I TELEDYSKÓW MUZYCZNYCH. BRAŁ UDZIAŁ W TWORZENIU REKLAM M.IN. BIEDRONKI, NOKII, GATTY CZY WSZYSTKICH REKLAM TELEWIZYJNYCH FIRMY KORAL Z OSTATNICH 11 LAT. JEST TAKŻE AUTOREM ZDJĘĆ DO DWÓCH FILMÓW FABULARNYCH, W TYM DO FILMU "SOLACE", KTÓRY WYŚWIETLANY BYŁ NA WIELU FESTIWALACH POLSKICH I ZAGRANICZNYCH M.IN. W LOS ANGELES, SAN FRANCISCO, TOKIO CZY W WIEDNIU.

NASI KLIENCI: